︎2009

Przystanek na stopniu wodnym Kraków-Dąbie

I EDYCJA INTERDYSCYPLINARNYCH WARSZTATÓW BRANŻOWYCH NOWA PRZESTRZEŃ_2009_Yacht marina. KRAKOWSKA MARINA NA TERENIE STOPNIA WODNEGO KRAKÓW-DĄBIE.

Warsztaty odbyły się w dniach 26–27.11.2009 r.
Tematem spotkania był projekt mariny, przystani na stopniu wodnym Kraków-Dąbie, a także projekt wnętrza jachtu.

Do udziału w warsztatach zaproszono studentów z Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej z Zakładu Projektowania Architektury Użyteczności Publicznej, studentów Architektury Wnętrz krakowskiej ASP oraz uczniów z klasy dyplomowej z Pracowni Reklamy Wizualnej  krakowskiego Liceum Plastycznego.

Do współpracy został zaproszony mgr inż. arch. Leszek Gonciarz pod okiem którego uczestnicy próbowali zmierzyć się z nieznaną dotąd przestrzenią wnętrz jachtu.

3.12–6.01.2012 r.
Galeria Politechniki Krakowskiej Kotłownia, ul. Warszawska 24 w Krakowie