Po-Mosty Kulturowe

IV EDYCJA INTERDYSCYPLINARNYCH WARSZTATÓW BRANŻOWYCH NOWA PRZESTRZEŃ 2012_PO-MOSTY KULTUROWE.

Do współudziału w przeprowadzeniu warsztatów zostali zaproszeni dr Marta Smagacz-Poziemska, dr Marcjanna Nóżka  oraz studenci z Instytutu Socjologii Wydziału Filozofii Uniwersytetu Jagiellońskiego.

W dniach 8.11. oraz 19–24.11.2012 r. studenci trzech krakowskich uczelni uczestniczyli we wspólnych warsztatach pod hasłem PO-MOSTY KULTUROWE.
W czwartej edycji warsztatów udział wzięło blisko 60 studentek i studentów, którzy utworzyli 9 interdyscyplinarnych zespołów projektowych. Celem tej edycji warsztatów była analiza oczekiwań odbiorcy w kontekście funkcjonalnego i estetycznego kształtowania reprezentacyjnej przestrzeni miejskiej.

Projekt dofinansowany z dotacji Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Wydział Filozofii UJ

15.01–14.02.2013 r.