Przestrzeń Etyczne

VIII EDYCJA INTERDYSCYPLINARNYCH WARSZTATÓW BRANŻOWYCH NOWA PRZESTRZEŃ 2016_ETYCZNE PRZESTRZENIE PUBLICZNE.

Warsztaty miały miejsce w dniach 21–24.11.2016 r. Zadaniem było opracowanie  projektów koncepcyjnych zmierzających do  naprawy wybranych przestrzeni publicznych Krakowa.

Są to wizje etycznych przestrzeni publicznych, w których przedstawione zostały wszystkie elementy budujące pozytywne emocje sprzyjające kontaktom międzyludzkim, pokazujące obraz miasta w zupełnie innym świetle, pozytywnych zmian możliwych do zrealizowania.
Do współpracy zaproszono pracowników dydaktyczno - badawczych z Katedry Psychologii i Dydaktyki  Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. W tym celu został podpisany list intencyjny w zakresie współpracy przy realizacji projektu NOWA PRZESTRZEŃ.

Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej
Instytut Socjologii UJ
Katedra Psychologii i Dydaktyki UEK

10–17.03.2017 r.