Architektura na styku kultur

IX EDYCJA INTERDYSCYPLINARNYCH WARSZTATÓW BRANŻOWYCH NOWA PRZESTRZEŃ 2017_Architektura na styku kultur

Dziewiąta już edycja interdyscyplinarnych warsztatów została przeprowadzona w dniach 8.XI, 27–30.11.2017 r. Wzięli w nich udział także zaproszeni goście prof. dr hab. Janusz Mucha (Wydział Humanistyczny Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie) i dr Justyna Pawlak (Katedra Psychologii i Dydaktyki Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie).

Zadaniem studentów  było wytypowanie miejsc w tkance urbanistycznej miasta Krakowa i opracowanie  rozwiązań przestrzennych sprzyjających budowaniu dialogu społeczności wielokulturowej.

Katedra Psychologii i Dydaktyki UEK

19–27.02.2018 r.
Galeria Ingardena
, Małopolski Ogród Sztuki, ul. Rajska 12