Alternatywne przestrzenie publiczne: Mateczny–Borek Fałęcki

X EDYCJA INTERDYSCYPLINARNYCH WARSZTATÓW BRANŻOWYCH NOWA PRZESTRZEŃ 2018_ALTERNATYWNE PRZESTRZENIE PUBLICZNE MATECZNY–BOREK FAŁĘCKI.

Warsztaty przeprowadzone (14.XI, 26–29.11.2018r.) zostały we współpracy z Gminą Miejską Kraków – Zarządem Zieleni Miejskiej w Krakowie na podstawie zawartego w dniu 1 października 2018 r. porozumienia o współpracy. Dotyczyły zaproponowania zmian zagospodarowania przestrzennego ciągu komunikacyjnego od Ronda Matecznego do Borku Fałęckiego, utworzenia miejsc zielonych stref odpoczynku i relaksu w przestrzeni miasta Krakowa.
Tym razem  do współpracy zaprosiliśmy Naukowe Centrum Inżynierii Akustycznej AGH w Krakowie i opracowane koncepcje projektowe obejmują przekształcenia i rewitalizacje przestrzeni użyteczności publicznej pod kątem walki z hałasem.

Instytut Socjologii Wydziału Filozofii UJ
Wydział Inżynierii Mechanicznej i Robotyki AGH
Naukowe Centrum Inżynierii Akustycznej AGH

30.22.03–22.05.2019 r.