Kampus (r)EWOLUCJA. Ruczaj-Zaborze

XI EDYCJA INTERDYSCYPLINARNYCH WARSZTATÓW BRANŻOWYCH NOWA PRZESTRZEŃ 2019_Kampus (r)EWOLUCJA. Ruczaj-Zaborze.

Tematyka warsztatów dotyczyła przekształceń i rewitalizacji przestrzeni użyteczności publicznej Kampusu 600-lecia Odnowienia Uniwersytetu Jagiellońskiego.

W tej edycji warsztatów (7.XI.,15.XI., 25–28.11.2018 r.) udział wzięli także studenci i studentki  Instytutu Geografii i Gospodarki Przestrzennej UJ. Uczestnicy warsztatów pracowali nad rozwiązaniami zdiagnozowanych wyzwań i problemów takich jak brak miejsc sprzyjających integracji społeczności akademickiej oraz budowaniu relacji z lokalną społecznością.

Warsztaty dofinansowane ze środków m.in. z projektu pn. Zintegrowany Program Rozwoju ASP w Krakowie.

Wystawa:
11–31.03.2020
INTERDYSCYPLINARNI_PL, 6 Międzynarodowe Biennale Architektury Wnętrz_THE FUTURE IS NOW, Małopolski Ogród Sztuki, Teatr im. J. Słowackiego w Krakowie ul. Rajska 12

Akademia-Górniczo-Hutnicza

MONOGRAFIA – O DŹWIEKU, AKUSTYCE I HAŁASIE W PRZESTRZENI MIASTA